Michal Števko

Michal Števko

majitel realitní kanceláře

Ústecký kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Michal Števko.

Michal Števko vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce M.D.E. Perfect s.r.o., která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením ŠTEVKO reality, partner Justo (dále jen „ŠTEVKO reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář ŠTEVKO reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována M.D.E. Perfect s.r.o..

Správcem osobních údajů je ŠTEVKO reality, partner Justo.

Michal Števko je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Michal Števko informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi ŠTEVKO reality, partner Justo a spotřebitelem. Michal Števko ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce ŠTEVKO reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.